KULTURNÍ A INFORMAČNÍ CENTRUM

Palackého nám. 9
664 91 Ivančice
Tel: 546 451 870, 546 419 443
kic.ivancice@seznam.cz

Návštěvní kniha

tradisional.baru@yahoo.co.id

OBAT KATARAK 24.02.2016
Silahkan kunjungi:
http://obatkatarak.utamakansehat.com/
http://obatglaukoma.utamakansehat.com/
http://obatkelenjartiroid.utamakansehat.com/
http://obatparuparubasah.utamakansehat.com/
http://obatamandel.utamakansehat.com/
http://obatflekparuparu.utamakansehat.com/
http://obatbenjolandipayudara1.utamakansehat.com/

Chřestové slavnosti 2015

Zuzana Šťastná 28.05.2015
Děkujeme panu Turečkovi a kolektivu za krásný víkend, bylo za ním jistě spousta práce, starostí a rizika. Počasí moc nepřálo, díky deštníkům (slunečníkům ?) se ale diváci mohli schovat při sledování programu. Doufejme, že příští rok vám bude počasí přát víc a program bude stejně zajímavý. Mnoho ivančických občanů si stěžovalo na vstupné, ale 50,- (event.40,- Kč) na den mi připadá na tak bohatý program únosné. Uvidíme na dalších akcích Ivančický dixilend? Určitě se dalo vybrat z chřestových jídel i bez chřestových karbenátků. Paní Marie si jej podle receptu z koupeného chřestu jistě zvládne udělat sama... Hodně síly na pořádání dalších ročníků přeje Zuzana Šťastná

chřesty - doplnění k dotazu

Marie - chřesty 25.05.2015
Dobrý den pane řediteli,nemohu jinak,než Vám vyjádřit naše naprosté zklamání.Na základě Vašeho ujištění,že sortiment bude stejný ,jsme se rozjeli do Ivančic na chřestové slavnosti.Jak jsem již psala ,zúčastnili jsme se již několikrát,ale vědět co nás čeká,tak jsme asi nikam nejeli.Promiňte,ale s výrobky,které jsme vždy kupovali se letošní nabídka nedala vůbec porovnávat.Byla jsem velice zklamaná,vždy jsme si zakoupili i výrobky domů ,ale letos jsme se opravdu s nákupem ukvapili.Program nebyl špatný,ochutnali jsme i z nabídky některých restaurací,ale bylo všeho málo.Do příštího roku se Vám snad již uzdraví původní dodavatel.Také si pamatuji ,že dřív bylo zahrnuto ve vstupu na slavnosti i vstup do muzea V.Menšíka,A.Muchy a na filmy do kina.Toto byla velice pěkná myšlenka a je škoda,že již je zrušena.Doufáme,že příští rok bude takový ,jak bývalo zvykem.Současně Vám přeji do dalších ročníku nové, dobré nápady a také lepší počasí.
Snad na slavnostech chřestu 2016.
S pozdravem Marie s rodinou

Re: chřesty - doplnění k dotazu

Aleš Tureček, ředitel KIC Ivančice 25.05.2015
Dobrý den, paní Marie. Je mi líto, že Vás Slavnosti takto zklamaly. Nicméně ve své odpovědi nevidím, že bych Vás ujišťoval, že nabídka bude stejná jako v předchozích letech. Ujišťoval jsem Vás, že bude smažený chřest, který byl na dvou místech a že bude studená kuchyně ve formě, kterou jsem psal. Změnu si pochvalovalo poměrně dost návštěvníků v anketách, takže k Vám budu upřímný jako v předchozí odpovědi, aby jste nebyla zklamaná i v dalších letech. Protože jsme se letos nedohodli s pane Syslem na podmínkách jeho účasti, pokud se nic zásadního nezmění, bude studenou kuchyni v příštím roce zase zajišťovat občerstvení pod vedením Borka Voborného, u kterého jste opravdu první, kdo reagoval negativně. Je mi líto, že Vás asi nepotěším, ale bohužel každému se do chuti trefit nedokážeme, i kdybychom se sebevíc snažili.
Velikost porcí v restauracích je koncipována jako ochutnávková, aby bylo možné okusit co nejvíce jídel.
Vstup do kina stále v průběhu slavností "dotujeme", zdarma jsem ho zařadili v rok, kdy se nám podařilo získat dotaci JMK a mohli jsme více investovat do programu. Stejně tak v rámci vstupenky návštěvníci získali slevu do obou zmiňovaných expozic.
My hodnotíme letošní ročník jako velice vydařený podle dosavadních reakcí, ale nad Vašimi cennými připomínkami se samozřejmě zamyslíme a zkusíme je zakomponovat příprav dalšího ročníku.
Ještě jednou vyjadřuji lítost nad Vaším zklamáním a přeji příjemný konec chřestové sezóny...

Aleš Tureček

chřesty

Marie 20.05.2015
Dobrý den,několikrát jsem navštívila s rodinou chřestové trhy. Vždy jsme ochutnali smažený chřest,karbanátky s chřestem,chřestové saláty a pomazánky.Tyto výrobky jsme kupovali i domů a pro známé.V loňském roce se dodavatel ze zdravotních důvodů nezúčastnil.Jak to vypadá letos?Budou zmíněné výrobky k zakoupení?
Děkuji za odpověď.
Marie B. Tišnov

Re: chřesty

Aleš Tureček, ředitel KIC Ivančice 20.05.2015
Dobrý den, smažený chřestu bude a stejně tak i studená kuchyně v podobě chlebíčků, pomazánek a salátů z chřestu. Přiznám se, že karbanátky si jistý nejsem, ale spíš bych řekl, že ne. Zato se v nabídce objevila vynikající chřestová klobása z restaurace Hotelu Ryšavý(upřímně jediné jídlo, které jsem z nabídky zatím ochutnal a je skvělá). Také mi přijde upřímné informovat Vás, že tuto kuchyni bude letos zajišťovat občerstvení Voborný, protože s TS Catering pana Tomáše Sysla, který zajišťoval tento typ občerstvení na předcházejících slavnostech a minulý rok ze zdravotních důvodů nemohl, letos na Slavnostech zase nebude. Věříme, že letošní nabídka je zase propracovanější než loni a že si určitě vyberete.

Re: Re: chřesty

Marie - chřesty 25.05.2015
Dobrý den pane řediteli,nemohu jinak,než Vám vyjádřit naše naprosté zklamání.Na základě Vašeho ujištění,že sortiment bude stejný ,jsme se rozjeli do Ivančic na chřestové slavnosti.Jak jsem již psala ,zúčastnili jsme se již několikrát,ale vědět co nás čeká,tak jsme asi nikam nejeli.Promiňte,ale s výrobky,které jsme vždy kupovali se letošní nabídka nedala vůbec porovnávat.Byla jsem velice zklamaná,vždy jsme si zakoupili i výrobky domů ,ale letos jsme se opravdu s nákupem ukvapili.Program nebyl špatný,ochutnali jsme i z nabídky některých restaurací,ale bylo všeho málo.

Ivančický zpravodaj

Veselá 29.04.2015
Dobrý den,
budete pokračovat ve zveřejňování novějších čísel Ivančického zpravodaje? Lze si někde přečíst starší čísla než z roku 2009? Děkuji za odpověď. Veselá

slavnosti chřestu

Jindra 15.03.2015
Dobrý den,jaké bude letos obsazení restaurací s chřestovými výrobky?Už se těšíme na smažený chřest a tradiční saláty.Kdo bude letos slavnosti moderovat?Děkuji za odpověď.

Re: slavnosti chřestu

Aleš Tureček, ředitel KIC 15.03.2015
Dobrý den,
obsazeni restaurací připravujeme a v tuto chvíli čekáme na vyjádření několika nově oslovených, jestli se zúčastní. Hned jak budeme vědět kompletní složení, umístíme je na stránky slavnostichrestu.cz.
Slavnosti bude letos moderovat Petr Stupka a jako hosté přijedou například Martin Zounar a Jiří Krampol.
Chřest bude jistě jako vždy výborný a tentokrát to bude český chřest od Mělníka, který připravuje speciální edici pro Ivančické slavnosti.
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>